» Apie Mus

ISRAELI KRAV MAGA ACADEMY – Krzysztof Sawicki IKMA Lietuva. Efektyviausia kovinė sistema ir savigyna!

Esame oficialūs Israeli Krav Maga – Krzysztof Sawicki (Lenkija) Akademijos atstovai Lietuvoje.

IKMA – efektyviausia kovinės savigynos sistema atėjo tiesiogiai iš Izraelio. Israeli Krav Maga – Krzysztof Sawicki Akademija yra oficialus ir įgaliotas Israeli Krav Maga Association (IKMA) – Gidon System atstovas Lietuvoje. Akademija moko Krav Maga kovinės sistemos ir savigynos pačiu moderniausiu bei efektyviausiu būdu.

Israeli Krav Maga – Krzysztof Sawicki Akademija yra oficialus ir įgaliotas, autentiškos Israeli Krav Maga Association (IKMA) organizacijos, įsikūrusios Netanija (Izraelis) atstovas Lenkijoje ir Lietuvoje. Tai garsiausia kovos menų ir savigynos mokykla visame Izraelyje, įsteigta paties Imi Lichtenfeld, Israeli Krav Maga įkūrėjo.

Krzysztof Sawicki (III danas) – Izraeli Krav Maga Akademijos vyriausias instruktorius ir instruktorių komanda garantuoja aukščiausio lygio treniruočių bei mokymo lygį Lietuvoje. Israeli Krav Maga Akademijos instruktorių komanda nuolat tobulina ir kelia savo kvalifikaciją Izraelyje.

Galvoji apie kovinį sportą? Nori aktyviai praleisti laisvalaikį? Ar tiesiog fiziškai sutvirtėti? Junkis prie mūsų!!! Treniruotės vyksta – pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais nuo 18.30, adresu: Elektrinės g. 8, Vilniuje (III aukštas).

Junkis prie mūsų: www.krav-maga.lt
Informacija telefonu: +370 672 95435