» Israeli Krav Maga Akademija

Israeli Krav Maga – Krzysztof Sawicki Akademija yra oficialus ir įgaliotas, autentiškos Israeli Krav Maga Association (IKMA) organizacijos, įsikūrusios Netanija (Izraelis) atstovas Lenkijoje ir Lietuvoje. Tai garsiausia kovos menų ir savigynos mokykla visame Izraelyje, įsteigta paties Imi Lichtenfeld, Israeli Krav Maga įkūrėjo.

Imi Lichtenfeld organizacijos formavimosi noras buvo sukurti, formuoti ir atnaujinti efektyvų kovos būdą, kuris leis išlikti gyvam įvairiose pavojingose situacijose.

Imi Lichtenfeld - Krav MagaIKMA federacijos įkurėjas (Imi Lichtenfeld) gimė Budapešte 1910-06-25 žydų šeimoje. Savo jaunystę praleido Bratislavoje. Treniruotis pradėjo būdamas dešimties metų. Gavo jaunojo boksininko ir imtynininko titulą atstovaudamas Slovakijos komandą. 1940 metais jis įstojo į laisvąją Čekų armiją, kuri kovėsi su naciais Egipte. 1944 m. baigė tarnybą ir įstojo į PALMAH organizaciją kaip instruktorius, o vėliau prisijungė prie HAGANA organizacijos.

1948m. Imi tęsė savo tarnybą Izraelio Gynybos Pajėgose (IDF) ir gavo vyriausiojo Krav Maga instruktoriaus ir kovinio pasirengimo trenerio statusą. 1964m atsistatydino iš (IDF), tačiau toliau dirbo su saugumo tarnybomis Izraelyje.

1964m. Imi pradėjo standartizuoti Krav Magos doktrinas tam, kad galėtų viską pritaikyti kasdieniniam gyvenimui. Dėl jo patirties kovose, jis sugebėjo sukurti sistemą, kuri yra tiek efektyvi, tiek veiksminga. Taip pat tinkanti civiliams ir veikianti gatvėje.

Ši sistema gavo pripažinimą iš Izraelio švietimo ministerijos, sporto organizacijų, ir Wingate fizinio lavinimo instituto. Pirmosios pamokos (ne varžybiniame formate) pradėtos vesti 1970m.

Israeli Krav Maga Association buvo įkurta norint sukurti palaikymą Krav Maga užsiimantiems žmonėms. Paprastai tariant Israel Krav Maga padeda surasti specialius ir unikalius sprendimus pavojingose situacijose.

Savo kelyje Imi (IKMA prezidentas) treniravo daug trenerių ir instruktorių. Jis nenuilstamai dirbo skleisdamas žinią apie šią sistemą tiek Izraelyje, tiek visame pasaulyje, kad sistema būtų pripažinta ir atpažįstama visame pasaulyje.