» Israeli Krav Maga – Krzysztof Sawicki

Galvoji apie kovinį sportą? Nori aktyviai praleisti laisvalaikį? Ar tiesiog fiziškai sutvirtėti? Junkis prie mūsų!

Efektyviausia kovinė savigyna Israeli Krav Maga – Krzysztof Sawicki. Treniruotės vyksta – pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais nuo 18.30 iki 21.30 val., adresu: Elektrinės g. 8 (III aukštas), Vilnius.

Sveiki atvykę į oficialų Israeli Krav Maga – Krzysztof Sawicki Lietuva puslapį. Esame oficialūs Israeli Krav Maga – Krzysztof Sawicki (Lenkija) akademijos atstovai Lietuvoje

Israeli Krav Maga – moderniausia bei efektyviausia gatvei pritaikyta kovinės savigynos sistema! Į kurią įeina kova stovėsenoje, imtynės, kova parteryje (ant žemės) ir taip pat visa su savigyna susijusi technika. Ši sistema yra pritaikyta realioms situacijom spręsti, kurios gali nutikti kasdieniniame gyvenime.

Israeli Krav Maga – Krzysztof Sawicki akademija yra oficialus ir įgaliotas, autentiškos Israeli Krav Maga Association (IKMA) organizacijos, įsikūrusios Netanija (Izraelis) atstovas Lenkijoje bei Lietuvoje. Tai garsiausia kovos menų ir savigynos mokykla visame Izraelyje, įsteigta paties Imi Lichtenfeld, Israeli Krav Maga įkūrėjo.

Didysis Meistras Haim Gidon yra vienas iš IKMA oficialių steigėjų ir teisėtas organizacijos prezidentas. Oficialiai, paties Imi Lichtenfeldo pasirinktas įpėdinis, atsakingas už IKMA sistemos vystymą ir plėtojimą visame pasaulyje.

Krzysztof Sawicki (III danas) – Israeli Krav Maga akademijos vyriausias instruktorius garantuoja aukščiausią treniruočių bei mokymo lygį Lietuvoje. Israeli Krav Maga akademija moko kovinės sistemos ir savigynos pačiu moderniausiu bei efektyviausiu būdu.

Krzysztof Sawicki III DAN