» Asmeninės Krav Maga Treniruotės

Asmeninės (individualios) Krav Maga treniruotės organizuojamos atskirai nuo pagrindinio treniruočių proceso. Kiekvienas norintis gali užsiregistruoti bei išbandyti šias individualias treniruotes. Treniruočių procesas bus parinktas pasitariant su jumis, bei atsižvelgiant į jūsų pageidavimus. Mes patarsime į ką esamu laikotarpiu konkrečiai reikia atkreipti dėmesį, suplanuosime bei pritaikysime jums ilgalaikę treniruočių programą.

Siūlome asmenines (individualias) Krav Maga treniruotes Vilniuje.

Asmeninės treniruotės Vilniuje, adresu: Elektrinės g. 8 (III aukštas). Treniruočių laikas derinamas abiems pusėms priimtinu grafiku. Būtina išankstinė registracija!

Galimos individualios grupės, treniruotėje su vienu instruktoriumi gali dalyvauti nuo 1 iki 4 asmenų. Treniruotės kaina:

  • 1 asmeniui – 30.00 €/val.
  • 2 asmenims – 50.00 €/val.
  • 3 asmenims – 60.00 €/val.
  • 4 asmenims – 70.00 €/val.

Į treniruotės kainą įskaičiuota: sporto salės nuoma, instruktorius bei inventorius reikalingas treniruotės metu.

Asmeninės treniruotės yra skirtos tiems, kas nori paspartinti savo Israeli Krav Maga įgūdžius. Treniruojantis tik individualiai su instruktoriumi (jo asistentu) poroje. Tai didelis privalumas lyginant su bendromis treniruotėmis, nes visas dėmesys ir laikas yra skiriamas tik jums. Intensyvūs mokymai ir treniruočių kursai jums padės daug geriau suprasti bei greičiau išmokti Israeli Krav Maga kovos būdo ir savigynos technikos.

Sudomino? Tuomet prašome susisiekite su mumis: platesnė informacija telefonu: +370 672 95435

Mūsų sporto salė – Israeli Krav Maga akademija