» Instruktoriai

Vytautas Natys – oficialus Israeli Krav Maga Akademijos vyriausio instruktoriaus Krzysztof Sawicki (III danas) asistentas Lietuvoje.

Oficialus ir vienintelis Israeli Krav Maga – Gidon System oranžinis diržas Lietuvoje. Nuolat tobulina ir kelia savo Israeli Krav Maga kvalifikacijos lygį Lenkijoje ir Izraelyje.

Vytautas Natys baigė Lietuvos sporto universitete sporto trenerių mokymo programa (700 valandų) pagal LSU ir KKSD sudarytą licencijavimo programą, statusas – imtynių treneris. Išduotas Lietuvos Respublikos Vyriausybės Kūno Kultūros ir Sporto Departamento veiklos leidimas – 01267. Taip pat baigė asmens ir turto saugos kursus pagal Lietuvos Respublikos asmens ir turto saugos įstatymo reikalavimus, suteikta teisė dirbti su šaunamuoju ginklu, pažymėjimas – G173168.

Norėdamas būti geriausias, junkis prie geriausių. Jokių kompromisų – Israeli Krav Maga – Krzysztof Sawicki!

Israeli Krav Maga – Krzysztof Sawicki Akademija yra oficialus ir įgaliotas, autentiškos Israeli Krav Maga Association (IKMA) organizacijos, įsikūrusios Netanija (Izraelis) atstovas Lenkijoje ir Lietuvoje. Tai garsiausia kovos menų ir savigynos mokykla visame Izraelyje, įsteigta paties Imi Lichtenfeld, Israeli Krav Maga įkūrėjo.

Krzysztof Sawicki – vyriausiasis IKMA instruktorius garantuoja aukščiausią Krav Maga treniruočių lygį Lietuvoje. Visi Israeli Krav Maga Akademijos instruktoriai yra sertifikuoti aukščiausiu lygiu. Instruktorių komanda reguliariai tobulina savo žinias Krav Maga akademijoje Izraelyje.

Save

Save